grupa-bGrupa zakupowa to narzędzie służące do uzyskania najlepszych cen zakupowych na wszystkie towary i usługi w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Konsolidacja podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw umożliwia uzyskanie poziomów cen zarezerwowanych dotychczas dla niewielkiej grupy najsilniejszych kapitałowo korporacji. Rdzeniem Grupy Zakupowej jest branża budowlana, kilkanaście przedsiębiorstw z dobrą kondycją finansową realizuje zakupy pakietowe negocjując bezpośrednio z producentami. Częstym i dodatkowym efektem negocjacji jest bardzo atrakcyjny system bonusowy.

Ze względów logistycznych posiadamy bazę materiałowo-sprzętową, która pełni rolę dystrybutora materiałów budowlanych dla członków grupy. Zapewnia to optymalne rozwiązania transportowe, szybszą reakcje na zapotrzebowanie materiałowe oraz zdecydowanie niższe koszty zaopatrzenia. Korzystając z rosnącego potencjału skupionego wokół branży budowlanej chcemy rozwinąć Grupę Zakupową w kolejne obszary negocjacji.

 

 

 

kurier-bZRZESZAJĄC SIĘ Z SILNYMI JEDNOSTKAMI ZE ŚWIATA BIZNESUORAZ SAMORZĄDU MOGLIBYŚMY KUPOWAĆ TANIEJ:

  • energię elektryczną
  • usługi telekomunikacyjne
  • środki czystości i inne produkty eksploatacyjne
  • materiały biurowe
  • wszelkiego rodzaju drobne usługi

 

Rezerwuar możliwości jest nieograniczony. Zapraszamy do współpracy i przekazywania nowych pomysłów.

 

 

 

 

isb        global         intersystem          global2016

 

 

NEWSLETTER

PROMOCJA

Specjalnie dla Przedsiębiorców z sektora MŚP przygotowaliśmy promocję wiosenną „PÓŁ ROKU ZA 1 ZŁOTY”.

Sprawdź

STOWARZYSZENIE DLA STOWARZYSZENIA

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Innowacji Plus aktywnie współdziała z wieloma organizacjami o podobnym charakterze zarówno z Polski...

szczegóły

PARTNERZY:

blobal2016.pngdomax-1.pngglobal.pnggrant-2.pnghetman.pnginters.pngisb budownictwo.pngnexus.pngstar.png

W Polsce, jeśliby porównać mapę basenową Europy Zachodniej do istniejącej w naszym kraju, brakuje około 800 basenów. Przystanek Nemo to unikatowy program organizowany przez Stowarzyszenie ECI Plus...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 71 346 79 90, fax. 71 346 79 92 / biuro@eciplus.pl

ul. Kominiarska 17, 51-180 Wrocław