rozwoj-b„Sól tej ziemi” czyli sektor biznesu kreujący gospodarkę. Potrzebuję zrzeszenia i odpowiedniego otoczenia do kreowania rozwoju.

 

Kontakt bezpośredni

mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Szanse i możliwości rozwoju dla MŚP (Małe i średnie przedsiębiorstwa)

Małe i średnie przedsiębiorstwa to termin przewijający się często zarówno w mediach, jak i w rozmowach biznesowych. Z uwagi na fakt, że większość osób zatrudnionych przez podmioty gospodarcze na rynku polskim zatrudniona jest właśnie w małych i średnich przedsiębiorstwach stowarzyszenie „ECI Plus” postanowiło przybliżyć ten temat i zachęcić przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców do współpracy.

 

fundusz-poreczeniowy

FUNDUSZ PORĘCZENIOWY

Specjalny system gwarancyjno - poręczeniowy dla MŚP, uproszczony sposób przyznawania limitów i poręczeń w zakresie Gwarancji Dobrego Wykonania.

 

 

obslug-ksiegowa

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Sprawne i niezwykle doradcze biuro wykraczające poza sztampowe zakresy obowiązków tego typu instytucji, pomaga w przygotowaniu biznes planów, rozliczeń przy dotacjach i wniosków do banków.

 

 

obsluga-prawna

OBSŁUGA PRAWNA

Zespół niezwykle doświadczonych prawników zrecenzuje i pomoże w negocjacjach przy trudnych i obszernych umowach.

NEWSLETTER

PROMOCJA

Specjalnie dla Przedsiębiorców z sektora MŚP przygotowaliśmy promocję wiosenną „PÓŁ ROKU ZA 1 ZŁOTY”.

Sprawdź

STOWARZYSZENIE DLA STOWARZYSZENIA

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Innowacji Plus aktywnie współdziała z wieloma organizacjami o podobnym charakterze zarówno z Polski...

szczegóły

PARTNERZY:

blobal2016.pngdomax-1.pngglobal.pnggrant-2.pnghetman.pnginters.pngisb budownictwo.pngnexus.pngstar.png

W Polsce, jeśliby porównać mapę basenową Europy Zachodniej do istniejącej w naszym kraju, brakuje około 800 basenów. Przystanek Nemo to unikatowy program organizowany przez Stowarzyszenie ECI Plus...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 71 346 79 90, fax. 71 346 79 92 / biuro@eciplus.pl

ul. Kominiarska 17, 51-180 Wrocław