Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie EUROPEJSKIE CENTRUM INNOWACJI PLUS ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję:

DOTACJE UNIJNE 2014 – 2020 ORAZ ALTERNATYWNE FORMY FINANSOWANIA INWESTYCJI SAMORZĄDOWYCH która odbędzie się w dniu 11 czerwca 2015 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej AFRYKARIUM, na terenie Ogrodu Zoologicznego przy ul. Wróblewskiego 1–5 we Wrocławiu.

Celem konferencji jest pogłębienie wiedzy na temat możliwości pozyskania dofinansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020, przedstawienie dobrych praktyk w zakresie OZE, gospodarki niskoemisyjnej i projektów oświetleniowych oraz wskazanie alternatywnych instrumentów finansowania zadań publicznych. Przedmiotem konferencji będą aspekty prawne, podatkowe i finansowe takich form finansowania jak wykup wierzytelności oraz zasady prowadzenia inwestycji w formule zaprojektuj – wybuduj –sfinansuj. Prelegentami będą praktycy, analitycy finansowi oraz eksperci specjalizujący się w pozyskiwaniu dofinansowania i transakcjach alternatywnego finansowania dla jednostek samorządu terytorialnego.

Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie EUROPEJSKIE CENTRUM INNOWACJI PLUS we współpracy z Bankiem PEKAO S.A.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Jeżeli wyrażają Państwo chęć uczestnictwa bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 1 czerwca 2015 r. Rejestracji można dokonać pod nr telefonu 609 454 041 lub za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

NEWSLETTER

PROMOCJA

Specjalnie dla Przedsiębiorców z sektora MŚP przygotowaliśmy promocję wiosenną „PÓŁ ROKU ZA 1 ZŁOTY”.

Sprawdź

STOWARZYSZENIE DLA STOWARZYSZENIA

Stowarzyszenie Europejskie Centrum Innowacji Plus aktywnie współdziała z wieloma organizacjami o podobnym charakterze zarówno z Polski...

szczegóły

PARTNERZY:

blobal2016.pngdomax-1.pngglobal.pnggrant-2.pnghetman.pnginters.pngisb budownictwo.pngnexus.pngstar.png

W Polsce, jeśliby porównać mapę basenową Europy Zachodniej do istniejącej w naszym kraju, brakuje około 800 basenów. Przystanek Nemo to unikatowy program organizowany przez Stowarzyszenie ECI Plus...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 71 346 79 90, fax. 71 346 79 92 / biuro@eciplus.pl

ul. Kominiarska 17, 51-180 Wrocław